O naszej firmie

Firma PLEUCOM została założona w 2006. Jej nazwa to akronim - powstała z połączenia 3 domen internetowych: .pl .eu .com i odzwierciedla filozofię firmy: "Działamy nowocześnie i globalnie!". Nazwa PLEUCOM ściśle koresponduje z wizją i drogą rozwoju przedsiębiorstwa tj. od sprzedaży w Polsce przez Europę, aż do światowych rynków obu Ameryk i Azji. Firma od samego początku ma charakter rodzinny, a jej właścicielem jest Zygmunt Worsa (rocznik 1984). Od samego początku działalność PLEUCOM opierała się na nowoczesnych technologiach i Internecie. Wykorzystując przełom technologiczny w Polsce i rosnące zapotrzebowanie Polaków na "kontakt ze światem" firma oferowała bezprzewodowy dostępu do Internetu w technologii radiowej.

Pod własną marką Sudeckiej Specjalnej Strefy Internetowej obsługiwała blisko 800 podmiotów oferując szerokopasmowy dostęp do Internetu oparty na własnej sieci szkieletowej. Działalność telekomunikacyjną zakończyła w maju 2014 roku sprzedażą sieci jednemu z wiodących operatorów. Od stycznia 2007 do grudnia 2014 roku firma PLEUCOM była związana z dystrybucją Cyfrowego Polsatu - największej platformy cyfrowej w Polsce. Od roku 2010 oferuje nowoczesne produkty hiszpańskiej firmy TELEVES do szeroko rozumianego odbioru telewizji cyfrowej. Dystrybucja prowadzona jest we własnym stacjonarnym punkcie sprzedaży oraz za pośrednictwem dedykowanego serwisu internetowego www.televes24.pl . W 2007 roku otworzyła nowoczesny magazyn i sklep zlokalizowany w Żarowie przy ul. Dworcowej 5. Oferuje w nim sprzęt do odbioru telewizji satelitarnej, materiały eksploatacyjne do drukarek, akcesoria komputerowe, usługi kurierskie DHL. W ramach własnej marki - Strefa OKAZJI - prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów z branży budowlanej, elektronarzędzi, drobnych artykułów hydraulicznych i elektrycznych, artykułów metalowych, systemów dociepleń, farb oraz tynków strukturalnych. W ofercie są najlepsze światowe i polskie marki oraz innowacyjne produkty, które firma śmiało

wprowadza na rynek. Strefa Okazji to od 2014 roku dominująca marka w działalności PLEUCOM, która jest ciągle rozwijana. Od roku 2008 STREFA OKAZJI jest też dostępna w Internecie. Sprzedaż online prowadzi za pośrednictwem własnego sklepu www.strefaokazji.com oraz serwisów zakupów grupowych i aukcyjnych, m.in. Allegro i Ebay.

 

PLEUCOM jest zarejestrowanym płatnikiem VAT Unii Europejskiej pod numerem

NIP PL8842455811.

Dla firm unijnych prowadzi sprzedaż ze wspólnotową fakturą VAT.

Od roku 2014 jest także partnerem handlowym LYONESS.

 

W ofercie firmy dostępne są między innymi produkty takich marek jak:

Curver, Keter, Energizer, Wilkinson, Fast, Bolix, Ceresit, Henkel, Proline, Dewalt, Stanley, Black&Decker, Lahti Pro, Tryton, Vulcan, Fischer, Soudal, Den Braven, Rigips, Wkręt-Met, Fiskars, Ultrament, Mc-bauchemie, Sicher bautechnik, Solbet, Schwenk - Climowool, Ursa, Knauf bauprodukte, Knauf Styropian, Śnieżka, Atlas, Topex, Neo, Verto, Yato, Tucai, Wirquin, Cersanit, Izolbet, Izolacja – Jarocin, Metylan, Kronopol, Pflider, Neoprofil, Gaspol, Wadex, Prodmax,Awenta,Dospel, Ferro, Orlen, Sonax.

 

PLEUCOM stawia na jakość obsługi klienta, dlatego służy pomocą na każdym etapie transakcji.

 

"Chętnie doradzimy przed zakupem oraz pomożemy na etapie użytkowania oferowanych przez nas produktów. Staramy się realizować wysyłki natychmiast po wpłynięciu zamówienia, dlatego zabezpieczamy maksymalnie duże stany magazynowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy satysfakcji z zakupionych produktów."

Zespół PLEUCOM.

 

 

DANE KONTAKTOWE:

PLEUCOM

ul.Dworcowa 5

58-130 Żarów

woj.dolnośląskie

POLSKA

e-mail: biuro@pleucom.com

 

Przedstawiciel na Niemcy:

mobile: +49 170 6955 200, +48 531 692 646 - Patrick export@perfektsparen.com
obsługa w języku niemieckim i polskim

 

Oddział Polska :

SKLEP: +48 74 8570 564 - telefon stacjonarny w godzinach pracy sklepu

mobile: +48 696 113 253 - Zygmunt biuro@strefaokazji.com
obsługa klienta w języku polskim i angielskim

 

Odbiory osobiste możliwe w godzinach pracy sklepu:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00

sobota: 9:00 - 14 :00

 

Konta bankowe:

Numer rachunku polskiego:

73 1140 2017 0000 4902 0600 6979 - Mbank wpłaty w Polskich złotych

 

Numer rachunku euro

BIC: BREXPLPWMU

IBAN: PL 83 1140 2017 0000 4612 0144 5972 - Mbank wpłaty w Euro

Paypal: płatności na adres biuro@pleucom.com

Copyright © PLEUCOM. Wszelkie prawa zastrzeżone.     wykonanie sklepu: studio art